Kategorie blog
Wiosenna promocja dysz MP Rotator

Ostatnie wyjątkowo gorące i suche lato sprawiło, że sezon nawadniania znacznie się wydłużył i był bardzo intensywny. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w ilości zużywanej do podlewania wody.

W związku z tym chcielibyśmy zainteresować naszych klientów innowacyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem - dyszami rotacyjnymi MP Rotator firmy Hunter.

Rotatory te gwarantują równomierne nawodnienie. Uzyskany dzięki nim opad dobrany jest w taki sposób, aby szybko dostarczyć wodę, a jednocześnie maksymalnie wykorzystać możliwości wchłaniania gleby. Dysze te pozwalają ograniczyć straty oraz zmniejszyć zużycie wody, ponieważ minimalizują jej spływ na pochyłym terenie oraz powstawanie kałuż na powierzchni płaskiej. Korzyści wynikające z użycia tych właśnie dysz są najbardziej zauważalne na małych i średnich obszarach, gdzie dysze rotacyjne mogą zastąpić dysze stacjonarne, będące dużo mniej efektywne.

Warto również zauważyć, że montaż, regulacja i serwis MP Rotatorów jest wyjątkowo prosty. Nie potrzeba specjalnego doświadczenia, umiejętności, ani sprzętu aby wymienić dysze stacjonarne na rotacyjne.

Aby jeszcze bardziej zachęcić Państwa do przetestowanie tego produktu przygotowaliśmy specjalną promocję. Wiosennej promocji polegają wszystkie produkty z serii MP Rotator, oraz korpus PROS-04 stanowiący idealną podstawę dla tych dysz.

Promocyjne cena dla dysz MP Rotator to 27,36 zł brutto za sztukę.

Specjalna cena dla zraszacza PROS-04 to 6,77 zł brutto za sztukę.

Promocja trwa od 21.03.2016 do 30.04.2016

MP 2000 90-210, MP 3000 210-270, MP 3000 90-210

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl